Канибалско племе. Един от канибалите тича при вожда:
- Съседното племе ни обяви война…
Вожда се потупва по корема:
- Ей, писна ми от банкети…
На един канибал му се родило дете. Отишъл той в селската кръчма да се похвали и казал:
- Вижте, вижте роди ми се дете!
- Ура, ще черпиш! - Викнали в един глас всички от кръчмата!
- Ааа, няма сам ще си...
На един канибал му се родил син. Той започнал да го люлее на терасата. Съседа отгоре го видял и викнал:
- Охоо! Ще черпиш!
- Няма. Ще си го ям сам.
- Какво е доверие?
- Двама канибали да си правят френска любов.
Консервативен канибал се връща от Европа.
- Как беше храната? - питат го членовете на племето.
- Нечовешка.
Детенце попитало учителят си:
- Какво означава думата “канибал”?
- Ами помисли, ако изядеш родителите си какъв ще бъдеш?
Детето се замислило и отвърнало:
- Преяло сираче.
Канибалско семейство. Синът ще се жени. Води годеницата си да се запознае с техните. След като тя си отива, пита родителите:
- Е, харесахте ли я?
- Да, сине - одобряваме вкуса ти!
Канибалите хванали няколко корабокрушенци, строили ги в редица и командват:
- На \"първо\" - \"второ\", преброй се!
Богат папуас пътува в първа класа на луксозен параход. Сяда да обядва. Келнерът му носи менюто, папуасът го разглежда дълго, не си харесва нищо и казва:
- Я по добре ми дайте списъка на пътниците.
Двама канибали си говорят около масата:
- Никак не харесвам брат ти.
- В такъв случай изяж си поне картофите!
- Какво е това половин литър за трима по африкански?
- Двама пият, а с третия замезват.
Канибал цяла вечер не спи - върти се в леглото, мисли. \"Кой съм аз? Защо съм се появил на този свят? Какъв е смисълът на живота?\".
Жена му му казва:
- Казвах ли ти аз да не ядеш интелигенти преди ля...
Гойко Митич, Стефан Данаилов и Ален Делон снимали филм в прерията. Нали са големи звезди, вечер всеки забивал нанякъде сам. Вървял си Стефан Данаилов и видял огън. Доближил се и видял Гойко Митич да п...
- Какво яде канибал - вегетарианец?
- Зеленчукопроизводители!
Канибал пита мисионер, който се опитва да го убеди да не яде хора:
- Добре де, ако Господ не е искал да ядем хора, тогава защо ги е направил от месо?