Техническия университет. Изпит по линейна алгебра. Влиза последния студент. Преподавателят:
- О-о! Десерт?!
Знания по полов път не се предават, но изпити се взимат.
Попитали: "КАКВО Е КИБЕРСЕКС?"
Студент от Техническия университет: "Кибер к’во...?"
Студент от Медицинския университет: "Секс к’во...? "
Студент от Пловдивския университет: "К’во, к’во...???"
"За много години" не е най-доброто пожелание за студент...особено ако е прекъснал като мен :)
- Извинете, бихте ли ми казали колко е приемния бал тази година в УНСС?
- 1200 лева.
Една бабка подава документи да кандидатства в един ВУЗ. Там, разбира се я питат:
- От къв зор Ви да учите чак сега?
- Моя старец иска да спи със студентки.
Двама студенти обсъждат сесията:- На колко изпита те скъсаха?- Ако броим и утрешния, пет.
- Кажете, вашия син намери ли си подходяща квартира, за следването в университета?
- Ами мисли, че е намерил - на две минути от бирарията, на три минути от приятелката си и на един час път от универси...
Лекция. Преподавателя:
- Вие защо спите по време на лекцията?
- Не спя, бавно мигам.
Поправителна сесия. Доцентът къса студент за трети път:
- Но защо не учите?! Все пак никой не е умрял от учене?
Студента:
- Знам, но по-добре да не рискувам...
Студент пише писмо на Родителите си:
"ИЗПРАТЕТЕ МИ ПАРИ!
Здравейте Мамо и Татко!"
Трите най-разпространени студентски реплики:
-Дай 20 лв.,утре ще ти ги върна!
-От утре сядам да уча!
-Съблечи си дрехите,нищо няма да ти направя!
Изпит във ВТУ. В залата влиза добре почерпен студент, подпира се на масата на професора и казва:
- Г-н пр-р-рофесор-ре, н-н-на-пити из-з-питвате ли?
Професорът:
- По принцип не, но за вас ще направя...
Две студентки се будят късно след празнуване на 8-ми декември. Гледат в квартирата пуши гол младеж.
Една студентка гледа мълчаливо другата, а тя казва:
- Питай го, чий е!?
Уважаеми студенти!
Моля, паркирайте по-нагъсто вашите автомобили, че няма място за велосипедите на преподавателите!