Вуте бил най-големият свинар в околията.Много си обичал прасетата,готвел им ,чистел им,пеел им,абе гледал ги като пеленачета-такава обич,такова нещо-почти не излизал от кочината,направо бил вманиачен...
-Как се казва мъж,който е изгубил интелигентността си?
-Вдовец.
Внимание!
Уникално предложение!
Само до края на ноември - разпродажба на автомобили Mercedes S-класа!
За пенсионери и студенти - 10 процента отстъпка!!!
- Вчера видях на пазара мъжа ти, но той не ме забеляза.
- Да, каза ми вече той.
Плешив мъж купува в аптеката препарат за растеж на косата и пита аптекаря:
- Ще помогне ли? Че толкова много неща опитах вече!
Аптекаря:
- Виждате ли ей онзи човек там с мустаците и брадата? Това е...
В самолета стюардеса се обръща към пътниците:
- Уважаеми пътници, дали сред Вас няма доктор случайно?
Един човек станал и отишъл в пилотската кабина. След известно време се върнал на мястото си. А стю...
- Вчера новодних съседите отдолу, така се караха, така викаха....сигурно се развеждат!
Учителката разказва на децата за наклоненията на глаголите.
- Петърчо, как ще е повелителното наклонение на глагола "мълча"?
- Шшшшт!
Гатанка:
Две костенурки(мъжка и женска) се разхождат влюбено надолу покрай брега, държейки се за лапичките. След час се връща обратно само мъжката. Къде е женската?
Отговор:
Останала е там - мъжкия е...
Журналистка взима интервю от световно известен шахматист. Към края на интервюто тя решава да блесне с остроумие и пита:
- И в заключение искам да ви попитам един личен въпрос. Каква кралица бихте пред...
Красотата ще спаси света.
Фьодор Достоевски
Срещат се двама приятели:
- Остарях май...
- Откъде този песимизъм?
- Ами от някои въпроси?
- По-точно?
- По-рано ме питаха: "Защо не се жениш?", а сега ме питат: "Защо не се ожени?"
Жители на Луната са помолили да се предаде на Майкъл Джексън, че те нямат такава идиотска походка.
Един казва на приятел:
- Какво й е на Мими? Има мозък за двама!
- Ето, че най-после се намери и момиче, което да ти подхожда!
В препълнения автобус:
- Извинете, че одеве ви настъпих!
- Няма нищо, аз пък се изплюх на гърба ви...