Дъщеря пита майка си:
- Защо има менструация?
- Това е започнало много, много отдавна. Адам отишъл при Бог и казал:
- Боже, направи ми жена. Имам нужда от секс.
- А, това, какво е? - попитал го Бог...
Мъж отива на гости при жена настроен за бурен секс. Докато пиели по едно погледа му спрял на една снимка. Притеснен той попитал:
- А това съпруга ли е?
- О не, аз няма мъж?
- А може би брат?
- О аз и...
Защо кучетата и мъжете са еднакви:
1. И двете не са много удобни "съквартиранти" в леглото;
2. И двете имат страх от прахосмукачката;
3. И двете мислят само за храна и секс;
4. По-малките са по изнерв...
Едно много малко джудженце отишло на една бензиностанция.То карало една много,ама много малка количка.Спряло я до колонката,размахало с двете ръце и се развикало,колкото му глас държи:
-Е-еей!Някой ще...
- Защо хляба не е пресен?
- Стиснете по-силно!
- Яворе, защо толкова често пушиш?
- Много се притеснявам.
- И за какво се притесняваш?
- За здравето се притеснявам!
- Защо Дядо Коледа няма деца?
- Защото си е забравил топките на елхата!
Внимание!
Уникално предложение!
Само до края на ноември - разпродажба на автомобили Mercedes S-класа!
За пенсионери и студенти - 10 процента отстъпка!!!
Жена буди нежно мъжа си:
- Трябва да ти съобщя една неприятна новина. Вече е девет часа, и днес не е неделя.
Вуте бил най-големият свинар в околията.Много си обичал прасетата,готвел им ,чистел им,пеел им,абе гледал ги като пеленачета-такава обич,такова нещо-почти не излизал от кочината,направо бил вманиачен...
-Как се казва мъж,който е изгубил интелигентността си?
-Вдовец.
- Вчера видях на пазара мъжа ти, но той не ме забеляза.
- Да, каза ми вече той.
Плешив мъж купува в аптеката препарат за растеж на косата и пита аптекаря:
- Ще помогне ли? Че толкова много неща опитах вече!
Аптекаря:
- Виждате ли ей онзи човек там с мустаците и брадата? Това е...
В самолета стюардеса се обръща към пътниците:
- Уважаеми пътници, дали сред Вас няма доктор случайно?
Един човек станал и отишъл в пилотската кабина. След известно време се върнал на мястото си. А стю...
- Вчера новодних съседите отдолу, така се караха, така викаха....сигурно се развеждат!