Гаджето на "B B King" решила да му направи подарък за рожденния ден, като си татуира на двете бузи на задника по едно "В". Дошъл големия ден, завела го тя в спалнята събула си прашките и се надупила,...
Знаете ли какво е мангал на дърво?
- МАНГО.
Писмо до родителите:
"Мили мамо и татко,
Тук в ученическия лагер е много интересно. Вчера се учихме да се боксираме. Изпращам ви четката и пастата за зъби - няма да ми трябват..."
"Да боднем в Хепи" не се отнасяло за сервитьорките.
Разочаровани клиенти се чувстват подведени. Оплакват се в КЗП.
Отива един при браснаря и му казва.
- Искам да ме пострижете така че от лявата страна косата ми да стърчи назад, а от дясната нагоре, да съм на вилнички и от горе по средата искам една дупка, ей тука...
- Колко вида приятели има? - попитали един мъдрец.
- Три, - казва той. - Има приятел, като храна - всеки ден го търсиш. Има приятел, като лекарство - когато ти е нужен го търсиш. А има приятел, като б...
Писна ли ти да те мислят за тъп! Непрекъснато те навиват да пращаш SMS?! Докажи им, че не си глупак!!! Колкото повече SMS на XXXX пратиш, толкова по-малко си глупак!!!
Говорят си двама каубои:
- Ти чувал ли си за Неуловимия Джо?
- Не. А защо е неуловим? Да не би да има най-бързия кон?
- Не, кара една кранта.
- Или е страшен стрелец?
- Изобщо не може да стреля.
- А з...
- За какво трябва да се говори с една жена, за да й е интересно?
- За красотата й.
- Ами ако не е красива?
- За грозотата на най-добрата й приятелка.
- Ще пиеш ли?
- Не.
- Що така?
- Имам язва..
- Каква язва? На стомаха?
- В семейството!
Съвети от мъжко списание:
" Стеснявате се да отидете при непозната девойка и да я заговорите? Имаме решение на проблема- напийте се и елегантно допълзете до нея."
Говорят си двама:
- Представи си, вчера си взех един хамбургер от Макдоналдс. Вкъщи реших да го притопля в микровълновата, обаче го претоплих..Беше се разпаднал на хартия и соя.
Знаете ли защо Слави Трифонов е в комисията на Мюзик айдъл?
защото, за да се участва, се изисква да може да пее!
Возят се във влак двама мъже. Куфарите с багажите са отгоре на багажниците. Единият седнал под куфара на другият и обратно. По едно време от единият куфар започнало да капе нещо. Човекът под него подл...
Някаква баба се обажда на пожарната:
- Ало, тук при мен вони на газ, направете нещо!
- Да не си оставила някоя газова бутилка отворена?
- Да, сутринта пуснах едната да се източи, че ще я сменям.
- Киб...