GPS навигацията в колата на блондинка говорела:
- След 50 метра отбийте вляво и спрете да сляза!
Четирима старци се срещат и единият казва:
- Момчета, днес бабата я няма! Искате ли да се съберем като едно време?
Вторият казал:
- Хайде! Аз ще донеса пиене!
Третият:
- Аз ще доведа мадами!
Четвъртия...
Клиент, след като чакал дълго в ресторанта за поръчката, извикал сервитьора и му напомнил:
- Когато излезете в пенсия, не забравяйте да кажете на приемника, че аз все още чакам да бъда обслужен!
Международна компания пие кафе в изискано кафене.
Американецът моли жена си:
- Би ли ми подала захарта, захарче?
Малко по-късно, французинът:
- Малко мед, медунчо!
След минутка иде ред на българи...
Младеж към красиво момиче на автобусна спирка:
- Извинете, че ви заговарям, но имате разкошен гланц за устни.
- Ааа не, не е гланц - преди малко ядох кюфте.
Малко момченце сащисано гледа как майка му маже лицето си с крем.
- Защо го правиш, мамо?
- За да стана красива - отвръща майката и започва да бърше излишния крем със салфетка.
- Ей, чакай, чакай,...
Отидох при една мацка в бара и й казвам:
- Нося 47-ми номер обувки...
Тя ме погледна небрежно и се изсмя:
- Нека да позная, мислиш си, че съм чула онази легенда за мъжете с големи крака ли?
- Не, прос...
- Много се извинявам, господине! Седнала съм ви на очилата без да искам!
- Не се притеснявайте, госпожо, те са виждали много по-лоши неща!
Началник се кара на пилот на пътнически самолет:
- И друг път по-внимателно обмисляй какво говориш по микрофона на пътниците!!! Онзи ден си им казал И така, преди да подходим за кацане, искам да се сб...
- Как се казва най-новата стойка в "Кама Сутра"?
- "Френски скитник" - жената се съблича, застава на "мост", а мъжа ляга отдолу и... заспива.
С новия широкоекранен телевизор Samsung HDTV всичко изглежда по-голямо и по-широко. Направо като среща на съучениците 25 години след завършване на училище.
Рускиня, англичанка и китайка се обяснават в любов на приятелите си в планината.
Рускинята казала:
- Обичам те!
Ехото отвърнало:
- И аз те обичам... обичам... обичам...
Англичанката казала:
- I love y...
Борец пада от 6-тия етаж и около него се насъбира тълпа. И някакъв човек разбутва хората и пита бореца:
- Абе пич к`во става как е?
- Е па незнам и аз са идвам!
- Татко, какво е това "сизифов труд"?
- Ех, сине, ще разбереш, като почнеш да се бръснеш!
Две блондинки си говорят. Едната казва:
- Стопли вода и я сложи в хладилника.
- Защо?
- Все някога ще ни потрябва топла вода.