Борец със жена си играят тенис! По едно време жената удря прекалено силно и топката се удря в прозореца на близка къща и го чупи! Отиват двамата да се извиняват, отваря им млад мъж и те започват:
-Изв...
Тостове:
За виното и жените. Нека винаги имаме вкус за тях.
За дамите - първи в сърцата и протфейлите ни.
За нашите любими и съпруги. Нека никога не се срещнат...
- Как е на английски "обичам те"?
- Ай лав ю!
- А на немски?
- Их либе дих.
- А на пернишки?
- Марш в леглото, кучко!
На морето:
- Бихте ли ми казали къде е тоалетната? Едва от четри дни съм тук!!!
Седи пиян мъж на маса в един ресторант и чака да му сервират. Върти в ръцете си празна, обърната надолу с гърлото ваза и недоумява на глас:
- Каква е тая ваза, бе? Няма дупка за цветята! Я! - обръща я...
Руснак яде сандвич. Немецът го моли да му даде, защото е много гладен.
Руснакът му казва, че ще му даде, ако изпие ето тази кофа с вода.
Немецът я изпива и пак се моли. Руснакът, преполовил сандвича,...
Две приятелки си говорят:
- Върза ли мартеничка на твоя приятел?
- Не...вързах му тенекия, а той вързал кънките от мъка...
Пенсионер гледа предаването "В света на животните". На екрана два се боричкат две мъжки хлебарки....малко по-встрани стои женската. Най-после единият убил другия, приближил се към женската и я....опра...
Двама пичове единия, от които заеквал отишли при една ЖП линия и този дето не заеквал казал на заекващитя:
- Брато сега аз ще си полегна на линията да си почина и ако идва влак ми кажи
- Д-ДДдД-дДобре...
Шерлок Холмс и доктор Уотсън пикаят един до друг.Шерлок Холмс пита:
- Защо аз пикая толкова шумно ,а вие толкова тихо?
- Защото пикаете върху обувките ми ,а аз на свой ред във вашият джоб.
Две мутри си говорят:
- А, бе, Марул, що рибите не говорят?
- Ама ти си много тъп бе, Картоф. Наври си главата в аквариума и се оптай да кажеш нещо.
Няколко съседки се оплакват от мъжете си:
- Моят по цял ден е на работа, не мога да го видя с дни...
- Моят пък само пие.
- Това вашето нищо не е, моят пък е сифилистик.
Вик от балкона:
- Не сифилисти...
Кара си една мутра БМВ-то и гледа по тротоара двама негови "колеги" хванали трети от двете страни и го прикрепят да ходи. Спира мутрата с БМВ-то, отваря прозореца и казва:
- А, бе братлета. К’во е ста...
- Скъпи, да знаеш къде е книгата ни "Как да живеем 100 години"?
- Изхвърлих я. Майка ти искаше да я чете.
Дълго планирания и чакан парад на пернишките девици няма да се състои.
Едната се е разболяла, а другата съобщи, че сама няма излезе.