- Бил ли си някога свидетел на железопътно проишествие?
- Да, веднъж в един тунел. Тогава вместо девойката, целунах баща й.
Две приятелки си говорят:
- Твоя пуши ли?
- Като комин е.
- А моя понякога запалва след хубав обяд.
- Няма да му навредят две - три цигари годишно.
Днес Съюза на производителите на растителни масла публикува във всички вестници платено съобщение:
"Олиото ще поскъпва!"
- Скъпи, струва ми се, че нашите деца вече са пораснали.
- Защо мислиш така?
- Ето, виж....
- Добре. Събери ги, аз ще поговоря с тях....
...
- Деца! Аз и мама мислим, че вече сте достатъчно големи, за...
Прибирам се у дома, на масата бележка:
"Скъпи! Спешно отивам за седмица на гости при мама".
Бързичко изтичах да поканя съседката на кафенце с коняк. И после се сетих, че днес е първи април.
Мутра разхожда куче из парка. Един от другите кучкари решава да завърже разговор и го пита:
- Вашето куче има ли родословно дърво?
- Що му е? То си пика и на обикновените...
- Знаеш ли какво е глупак?
- Да, човек, който не може да си формулира мисълта толкова ясно, че друг веднага да я разбере. Разбра ли сега?
- Не.
Собственик на магазин упреква продавача:
- Много си невнимателен. Този клиент вместо пет сапуна взе шест!
- Нека взима, той плати седем.
Разглежда един обявите във вестника и вижда обява:
" Услуги от екстрасенс.тел..."
Обажда се по телефона:
- Добър ден. Екстрасенс Иванов!
- Да.
- Може ли да си запиша час за сряда при вас?
- Не!
- Защо...
На изпит по анатомия, лектора към студентка:
- Колежке, кое е това нещо от мъжкото тяло което се увеличава до 10 пъти при силна възбуда?
- Ами срам ме е да ви кажа!
- Ама моля ви се не се притесниав...
Дядо Гошо слязъл от Балкана в града и влязъл в един секс-шоп. Разглеждал, разглеждал и накрая попитал:
- Ша ма прощаваш, ама имате ли тука надуваеми козички?
Звъни телефонът. Слушалката вдига баща на три дъщери. Преди да успее да каже и дума, той чува ласкав глас:
- Ти ли си, жабче?
- Не, аз съм собственикът на локвата!
Звъни се вратата. Отварям, стои младеж и казва:
- Добър ден! Аз съм от Свидетелите на Йехова и бих искал да поговоря с вас.
- Добре, заповядайте! - казвам аз.
Той влезе, но нещо почна да се върти обър...
Говорят си две възрастни съседки:
- Откакто в апартамента до нас се настиниха тези младоженци, не спя нощем!
- Какво, толкова са темпераментни?
- Не, цялата нощ стоя с ухо на стената, но нищо не се чу...
Една жена отишла на лекар и казала:
- Докторе, какво животно сам аз?
Доктора й отговорил:
-Аз не съм ветеринарен и не мога да ти помогна.
Жената рекла:
-Аз ще ти помогна:
- Сутрин скачам от леглото...