Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
Две проституки си говорят:
— Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник?
— Че кво – 100 кинта, както на всеки друг.
Двама пияници се срещат:
— Здрасти! Как посрещна Нова година?
— Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
— Че какво лошо – както винаги, на теб ти е традиция станало.
— Да, но не насред гората...
Една блондинка в пътническо бюро:
— Един билет за Ню-Йорк!
— С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк?
— Не искам компания, сама ще пътувам!
- Какво е автотурист?
— Човек, който изминава 5000 км, за да се снима до колата си.
- Какво ще правиш на Св. Валентин?
— Какъв ден се пада?
— Петък.
— Леща!
Две мутри си вървели и на едната и се изакало птиче на рамото. Другата казала:
— Да ти дам кърпичка?
— Аааа, къде щи ходя да му бърша газа!
В магазина:
Един баща трябва да купи на дъщеря си подарък – кукла Барби.
— Имаме три вида Барби: Барби неомъжена, Барби омъжена и Барби разведена.
— Коя колко струва?
— Барби неомъжена струва 18 долар...
- Докторе много забравям.
— Откога така?
— Кое откога?
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца: син и червен. Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал „Здравей!“ а когато някой дръпнел червения „Как си?“. Веднъж поканил приятелката си (б...
Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
— Какво става? – попитала стюардесата.
— Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!
В къщата на един борец избухнал пожар. Той, заедно с цялото си семейство, излязъл на улицата и докато гледал как гори къщата му, извикал:
— Библиотеката ми! Забравих да я взема!
— Ти имаш само три кни...
- Защо мачкаш толкова упорито празната кутия от цигари?
— На нея пише, че тютюна убива!
— Защо тогава не я смачка заедно с цигарите, а?
— На тях нищо такова не пише!
- Знаеш ли вица, където глупавия казва “Не“?
— Не.
Един младеж кара кола. С едната си ръка е прегърнал млада дама, а с другата държи волана. Спира ги полицай и казва на момчето:
— С двете ръце, с двете!
А то отговаря:
— Съжалявам господин полицай, но...