Италианец и българин влизат в тоалетна. На излизане италианецът забелязва, че българинът не си мие ръцете и му казва:
— Нас от малки ни учат да си измием ръцете, след като сме ходили до тоалетната.
—...
Стои един борец пред една баничарница, върти се и пуфти.
Минало едно циганче покрай него … Бореца: Чшшшш, ела тука бе!
Циганчето: Абе бате аре стиа бе.
Б: Ела тука бе. Влезни ми земи една баница!
Ц: А...
Уплашеният турист:
— Има ли прилепи в тази пещера?
Водачът:
— Имаше, но не се притеснявайте, змиите ги изядоха всичките.
Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
— Сине, ти обратен ли си бе?!
— Не, тате – принцеса!
- Как да те позная?
— Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 54 кг.
— Добре, аз ще бъда със светло яке и ще нося кантар и метър.
Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал:
— Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба...
Две мутри си вървели и на едната и се изакало птиче на рамото. Другата казала:
— Да ти дам кърпичка?
— Аааа, къде щи ходя да му бърша газа!
На бал с маски:
— Не мога да се отърва от този. Лепнал се е за мен… — Само си свали маската, мила, и готово.
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца!
— Но ние сме на партера!
— Добре де, тогава ще скоча пет пъти!
Една женска мисъл попаднала в мъжка глава. Но там нямало никой! Изведнъж наблизо профучала една мъжка мисъл. Женската мисъл се провикнала:
— Чакай малко! Къде отиваш?
— Е, как къде? Всички са вече дол...
Защо не ми вдигаш телефона?
— Бях в банята.
— Три месеца?
- Дайте ми две батерийки!
— От кои по точно?
— Дурак от село,най много издържат.
— Аааа, Дурасел нямаме!
— А от онези шибаните имате ли!
— Да и Тошиба имаме!
Един си купил куче птичар, но след една седмица го върнал.
— Защо го връщате??
— Не струва!
— Как не струва – това е куче медалист!!
— Станала е някаква грешка – или не може да лети, или не го хвърлям...
Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот!
— Докторе, но аз съм мъж… — Е, и? Какво им пука на глистите…