31 °C

Разни

  1. - Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата?
    - Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове...

    Оценка 5 от 2 гласа
  2. Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
    - Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
    Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  3. Един човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил:
    - Понеже цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня ед...

    Оценка 0 от 1 глас
  4. Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
    - Кво стана? Взеха ли те?
    - Не. Освободиха ме! Негоден!
    - Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам....

    Оценка 3 от 1 глас
  5. В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса.
    - И какво направи? Занесе го в полицията ли?
    - Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Чукча се качва в тролей и перфорира два билета.
    - Защо перфорираш два билета? - го питат хората.
    - Защото мога да изгубя единият.
    - Ти може да изгубиш и двата билета.
    - А, аз съм умен, имам и карта.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Пешоо, колко е часът?
    - Три.
    - Пешоо, колко е часът?
    - Шест.
    - Пешоо, колко...
    - Иване, има ли значение - с доживотни пр...

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  8. Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват:
    - Трябва първо да се идентифицирате.
    Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва:
    - Да аз съм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
    - И в какво се изразява?
    - В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Иванчо отива в пустинята... Изведнъж вътрешният му глас казва:
    - Иванее, копай, тук има злато!!!
    Копал, копал Иванчо... няма злато...
    След малко вътрешният глас отново казва:
    - Копай, тук има злато!...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Жена спира такси и казва задъхано:
    - Към родилния дом!
    След минута:
    - Моля, не карайте като луд! Аз работя там.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе".
    Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе".
    - Остави! - отгово...

    Оценка 4 от 5 гласа
  13. Разговор по телефона:
    - Ало, търся бай Пешо.
    - Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
    - Какво да му предам като се видим?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл:
    - Я иди да купиш едни цигари и един кибрит.
    Тръгнал дядото и за да не забрави...

    Оценка 4 от 2 гласа
  15. - Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак?
    - Да, в общи линии.
    - Как така "в общи линии"?
    - Ами каза го заобиколно - "интелектуално двамата с вас сме на едно ниво".

    Оценка 0 от 0 гласа