Двама ще скачат от самолет.
Скочили и единият пита:
- Няма ли да пускаме парашутите вече виждам планината?
- Няма рано е.
След пет минути:
- Няма ли да пускаме парашутите вече виждам земята?
- Рано е...
Седят художник и композитор в писателското кафене, пият си питието и се отегчават до смърт. По едно време художникът казва:
- Бахти скуката, ще взема да се изсера на масата…
Композиторът го въздържа:...
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
- Днеска си много хубава...
Иванка:
- Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
Иванчо:
- Е значи си излъгала кат мен.
- Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак?
- Да, в общи линии.
- Как така "в общи линии"?
- Ами каза го заобиколно - "интелектуално двамата с вас сме на едно ниво".
Отива един човек да търси работа във ферма.
- Искам 1000 лева заплата!
- Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш?
- Ами... Разбирам езика на животните.
- Добре....
В магазина:
Един баща трябва да купи на дъщеря си подарък - кукла Барби.
- Имаме три вида Барби: Барби неомъжена, Барби омъжена и Барби разведена.
- Коя колко струва?
- Барби неомъжена струва 18 долар...
Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита:
- Е пак ли с това твое куче бе?
- А не, аз сам си заварзах чехъла.
Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пус...
Отишли 2 баби на гости на стара дружка - баба Мара, която имала склероза. Та поканила ги жената, седяли, седяли и бабата по едно време скочила и казала: "ех таз склероза, забравих да ви почерпя по еди...
- Извинете, заели сте моето място.
- Вашето място? И може ли да го докажете?
- Мога. Оставих си сладоледа на него.
Между адвокат и клиент:
- Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой !
- В какво Ви обвиняват?
- В подправка на парични знаци.
Двама пияни си стоят и единият вика на другия:
- Да ти викам ли такси?
- Викай ми както си искаш.
- Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата?
- Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове...
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
- Бабо, НДК в тая посока ли е?
- Не, чедо, в обратната - отговорила бабата.
- А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел!
- Аз съм милионер!!!
- Аз съм ти приятел!!!!
Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита:
- С карта или с билетче?
Пича взел да се претърсва.
След няколко минути яко търсене казва:
- Леле, колко съм отслабнал...