Борец си кара Mерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца:
— Какво има? – пита борецът.
— Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? – го пита този о...
Туристът:
— Вярно ли е, че алигаторите не нападат, ако носиш фенерче?
Водачът:
— Зависи от това колко бързо го носиш.
Иванчо пита баща си:
— Тате, аз от къде съм се появил?
— Щъркела те донесе.
— Ами братовчеда?
— И него щъркела го донесе.
— А, братовчедката?
— И нея.
— Егати, тате… .мама и леля такива хубави жени, а...
Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал:
— Какво правиш, бе?
— Ще се самоубия.
— Защо?
— Защото вече животът ми няма смисъл.
— Ако ми обе...
Гид развежда туристи по палубата на боен кораб в пристанището. Той им посочва бронзова табелка на палубата. На табелката пише: „Тук падна нашият храбър капитан“.
— Нищо чудно – мърмори нервна стара да...
Двама индианци се загубили в гората и единия предложил:
— Стреляй във въздуха, може някой да ни чуе.
Стрелял онзи веднъж, стрелял втори път и престанал да стреля. Приятеля му го попитал:
— Защо спря б...
- Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат?
— Трябва и бански да си слагаш.
- Госпожице, ще може ли да ви ползвам копирния апарат?
— Какво трябва да се копира?
— ДНК…
Семейство бълхи излизат от театъра. Съпругът пита:
— Скъпа, пеша ли ще се прибираме или предпочиташ да си хванем куче?
Между приятелки:
— Бих се омъжила само по любов.
— Аз също, ако не изскочи нещо по-добро.
- Какво е Риск?
— Да пръднеш, когато имаш диария.
Учени решили да направят проучване кой ще убие жена си с пистолет за алкохол. Извикали амириканец, африканец и българин. В една стая била жената на американеца, той влезнал стоял 10 часа и излезнал и...
Отива някакъв в магазин за оръжие и иска да му покажат пушки с оптически мерник. Продавачът му показва една, втора, трета, но без успех. Накрая извадил една изпод щанда и казал.
— Добре. Като за тебе...
Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала:
— А...
Между пенсионери:
— Наборее, животът е като стълба на кокошарник!
— Защо бе?
— Защото е къс и осран.