- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас – казва шефът. – Вече пет пъти ви звъня.
— Много се извинявам. Какво желаете?
— Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.
Един влиза при психиатър.
— Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват… — Следващия, моля!
Студентка чете на скамейка в парка. До нея е приседнал полицай, за да си изяде баничката. Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно. Полицаят му подхвърля парченце баничка.
— На, хапни...
Чужденец спира в едно забутано селце и пита местен жител:
— На какво разстояние е най-близкият град?
— На 2 километра птичи полет.
— А на колко километра ще бъде, ако трябва да се ходи по земята и да...
Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита:
— Ваше величество, кое е вашето дете?
— Първите две редици.
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант?
— Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката…
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...
- Извинете, заели сте моето място.
— Вашето място? И може ли да го докажете?
— Мога. Оставих си сладоледа на него.
Стои една мадама на улицата, маха и вика:
— Такси, такси!
Минава едно такси, шофьора маха през прозореца и вика:
— Пешеходец, пешеходец!
Жена вижда мъжа си, режещ таблетка Виагра на четири части.
— Защо я режеш на 4 части? – пита жената.
— Искам само да се поцелуваме.
Чък Норис е убил Бен Ладен… като го е сръчкал във Фейсбук.
Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...