Студентка чете на скамейка в парка. До нея е приседнал полицай, за да си изяде баничката. Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно. Полицаят му подхвърля парченце баничка.
— На, хапни...
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
— Бабо, НДК в тая посока ли е?
— Не, чедо, в обратната – отговорила бабата.
— А, благодаря – казал борецът и се обърнал в обратната посока.
- Защо Катя не се е оженила още?
— Защото чака мъжа на мечтите си.
— И какъв е той?
— Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.
Срещат се двама приятели.
— Как е?
— Отвратително. дадох назаем две хиляди на приятел за пластична операция.
— И какво?
— Сега не знам как изглежда!
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
Отегчен мъж в книжарницата:
— Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
— Ами… мога да ви предложа Кама Сутра!
— Е, добре де… нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
— Ами има...
Мъж отива при доктор-сексолог:
— Имам много важна любовна среща, за да не се изложа, дайте ми нещо стимулиращо.
— Ето ви едни все още тестови таблетки, затова елате утре сутринта да ми разкажете.
На д...
Един влиза при психиатър.
— Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват… — Следващия, моля!
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита:
— Ваше величество, кое е вашето дете?
— Първите две редици.
Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!!
- Извинете, заели сте моето място.
— Вашето място? И може ли да го докажете?
— Мога. Оставих си сладоледа на него.
Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...
- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас – казва шефът. – Вече пет пъти ви звъня.
— Много се извинявам. Какво желаете?
— Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.