Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече.
Албърт Айнщайн
Баба Меца имала баничарница. Влиза веднъж заека и пита:
- Бабо Мецо имаш ли 200 банички?
- Нямам Зайо! - отговорила Меца.
На следващия ден заека пак идва и пита:
- Бабо Мецо имаш ли 200 банички?
Меца...
Докторът към пациента:
-Господине, трябва да спрете веднага да мастурбирате! !
-Защо докторе, знаеш ли колко ми е хубаво?
-Абе знам колко ти е хубаво, ама не знам как ще ти измеря кръвното налягане?...
Защо в рекламите за епилатори жените винаги си показват гърдите.
В полицейския участък.
- А това е нашия капитан - най- добрия детектор на лъжата в света!
- Хм..а защо най-добър?
- Защото бие най-яко от всички, когато го лъжат.
Автобус с еколози се разби в оградата на химическия комбинат. Това е най-крупната екологическа катастрофа в новата история на България.
Две циганки отишли на полето за моркови и едната изкарала един доста голям морков и казала на другата:
-Шшшшшш, Айше туй кът на моя Асан чепа ма!
-Толкоз голям ли ма?
-Не ма толкоз мръсн.
Статия във вестник:
"В нашия град завинаги е приключено с престъпността. Вчера последния бандит беше убит от някакви маниаци..."
Писна ми от тези "Направи си сам" в Икеа! Исках да си купя няколко лампи, те ми продали комплект за надуване на стъкло!
В чата:
- Здравей, как си?
- УМРИ, ГАДИНО!
- Ей, какви ги вършиш?
- Ох, моля те прощавай, котката ми се разходи по клавиатурата…
Охраната към затворник:
- Имаш посетител.
- Кажете, че не съм си вкъщи.
Всички влюбени се кълнат да изпълнят повече отколкото могат, но не изпълняват дори възможното.
Шекспир
Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка
Никога не плачи за това, което не плаче за теб.
Момиче влиза в автобус(то плаче). Питат го защо плаче. То им отговаря:
-Кенефа падна върху мама!
На следващия ден пак влиза там (смее се).Питат го защо се смее. То отговаря:
-Дядо пръдна и кенефа гр...
Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000".
- Хм - вика единия - да вземем да станем християни?
- Ама не те ли е срам б...