Днес сутринта пътниците в препълнена маршрутка измислиха 10 нови пози за Камасутра.
Сахара, жега, 55 градуса, самотен пътник язди една камила.
И изведнъж камилата стъпила на криво и се контузила.
До най-близкия оазис имало два дена път, а водата на пътника
вече била на привършване. И...
Надпис на цирков афиш:
"За първи път в света! Дресирани костенурки! Правят цял кръг на манежа на задни лапи!
По долу има надпис с по-малки букви:
"Номерът трае 12 часа".
Разговор между две деца на кинозвезда, чакаща трето дете.
- А откъде мама е разбрала, че ще има дете?
- Ти не можеш ли да четеш? За това пише във всички вестници!
- Мамо, всички в училище говорят, че съм лъжец!
- Иванчо, че ти даже на училище не ходиш!
Случка в градския транспорт: спира трамвая, отварят се вратите. В трамвая се качва някаква баба, а след нея мъж.
Мъжа:
- Извинете, до женския пазар ще стигна ли?
Бабата:
- Не.
Мъжът разочарован слиза...
Из "Речник на дявола" на Амброуз Биърс:
Зъболекар: Фокусник, който пъхвайки метал в устата ти, измъква от джоба ти монети.
Барут: Средство, използвано от цивилизованите народи за уреждане на споровете...
- Може ли първоаприлската шега да се превърне в новогодишен подарък?
- Да. От април до декември са точно 9 месеца...
- Роман Абрамович щял да лети в космоса. Срещу 500 милиона.
- Защо толкова скъпо?
- С любимата си яхта щял да пътува.
Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва:
- Здрасти, може ли да те снимам?
Девойката учудена попитала:
- Защо?
- Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..
- Защо жената мисли по време на секс?
- Защото е прикачена към главния компютър!
- Как се нарича мъж, на когото е провървяло в любовта?
- Ерген.
- Ех, да можех да си намеря красива, умна, вярна и добра домакиня - казва един стар ерген на друг.
- И как ще се справиш с четири наведнъж?!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече.
Албърт Айнщайн
Две циганки отишли на полето за моркови и едната изкарала един доста голям морков и казала на другата:
-Шшшшшш, Айше туй кът на моя Асан чепа ма!
-Толкоз голям ли ма?
-Не ма толкоз мръсн.