38 °C
Връща се момиченце от училище. До нея намаля скорост една кола. От колата се показва един мъж и казва: - Ако се качиш в колата ще ти дам близалка. Момиченцето: - Не. - Сладолед? - Не. - Нова кукла? Момиченцето: - Татко, сто пъти съм ти казвала: Не идвай да ме взимаш от училището с трабантчето!
- А моят ми казва:"Нещо си слабичка? Иди хапни една торта". - Твоят ли...кой е това? - Ами...вътрешния ми глас.