21 °C
Група троянци на морето.Една от жените влиза да се къпе,а мъжа и вика след нея: -Жена,внимавай да се не удавиш. -Защо бе,да не би да плачеш за мен-вика жената. -Не, ма.Малко ракия съм взел от вкъщи,няма да стигне да почерпя както ми се иска.
- Скъпи, искам да те направя много щастлив! Съпругът: - О-о-о, много ще ми липсваш!