23 °C
Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казвала нещо, а огледалото отвръщало с "да" или "не". Застанала брюнетката и казала: -Аз мисля,че съм умна. Огледалото отввърнало: - Дааа! После застанала червенокоската и рекла: - Аз мисля, че съм хубава. Огледалото отговорило: - Даа! Последна застана блондинката и започна: - Аз мисля... Огледалото я прекъсна и каза: -Неееее!
В кафенето. - Да му цапнем по биричка? - Бира?! В работно време?! - Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!