38 °C
Взимат интервю от борче: - Аз врагове нямам... Може би - само един. (Звъни телефона) - Минутка само... "Ало, да...Разбрах.!" - та ви казвах значи - аз врагове повече нямам.
След приключването на спора, едните обират овацийте, другите си обират крушите...