37 °C
(чуто в една кръчма на 05.11) Дълго мислих дали да не гласувам. Накрая си изрязах ноктите на краката и отидох да пия бира....
Всички кръщават оная си работа някак. Аз пък му викам „клюка“. Защото се носи от уста на уста.