25 °C
Снежанка се прибира една сутрин, Дядо Коледа я вижда, че не е във форма и я пита: - Какво стана, Снежанке, къде беше цяла нощ? - Ми много се напих, и не знам къде бях, какво правих... Само се сещам, че по едно време срещнах снежния човек и му направих свирка? - Така ли, и как беше? - Топи се в устата...
След филма двама си говорят: — Ех, защо не бях на 15 години… — Защо? — Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.