24 °C
Учителката: - Деца,защо лекарите носят маски на устата си, когато оперират? - За да не поврьщат!!! - отговаря, Иванчо.
- Хм, като си без очилата и не мога да те позная! Генко: - Аха, аз без очилата също почти никой не познавам.