25 °C
Един доктор отишъл на преглед при друг доктор и питал: - Ще ме прегледаш ли? - Защо? Сам не можеш ли? - Мога, ама много скъпо взимам.
- Извинете, бихте ли ми казали... - Разбира се, ще ви кажа... - Но аз още не съм попитал! - А аз нищо не съм отговорил.