26 °C
Гледам днес пред кофите при нас един вързоп броеве на "Плейбой". Вероятно още някой си е пуснал интернет...
Според мен у нас повечето шофьори тръгват не на зелено на светофара, не на жълто, а на "Сега ще стане жълто".