30 °C
Хубаво е да си жена на тридесет... Може да се срещаш с мъже с 10 години по-млади или с 10 години по-стари... Какъв диапазон, какво перспективи...За двадесет годишните жени половината опции са недостъпни.
Пациент към лекуващия го лекар: - Докторе, от какво съм болен? - Аутопсията ще покаже! - отговоря лекарят.