28 °C
Германец и българин седят в едно купе във влака. Българинът, злобно ухилен, казва: - Ей, ама на вас как ви таковаха мамата руснаците, а? - Was, was? - Е и на нас по-късно...
Между влюбени: - Скъпа, сърцето ме боли, като танцуваш с други! - Мен пък ме болят краката, като танцувам с теб.