35 °C
Борец си купил танк. Изкачил се на Витоша и насочил оръдието към "Младост". Дръпнал спусъка и "БУМ". Избил всичко в комплекса. Обърнал към "Люлин" и отново взрив. Тогава друг борец го попитал: - А бе, Пешо, к’во правиш с тоз танк? - Избивам комплекси.
Защо истинската любов никога не е голяма, защо голямата любов никога не е първа, защо първата любов никога не е последна!