36 °C
Чукчата се прибира у дома: - Жена, стоплила ли си чая? - Да. Налива му чай, чукчата опитва - студен. Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята. Жената стои и си мърмори: - Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори.
Новина от вчера: 78 годишна баба, докато се опитвала да яде с клечки в суши бар, оплела три пуловера.....