36 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
Из ученическо съчинение: "На бойното поле се раздавали виковете и стоновете на мъртъвците."