37 °C
Един мъж отишъл на дерматолог: - Докторе, много ме сърби тялото, постоянно се чеша, какво да правя? Доктора: - И след като се изкъпете ли ви сърби? - Знаете ли, май като се замисля, първата половин година след като се изкъпя не ме сърби, но от втората половин година нататък започва...
- Как мислиш, цвета на косата влия ли на ума? - Мисля, че не....мисля, че умът влия на цвета на косата.