23 °C
Вбесеният клиент: - Нима мислите, че ще ям тази помия? Веднага извикайте управителя! - Безполезно е, - казва сервитьорът. - Той също няма да я яде.
Винаги трябва да се пие като за последно, защото може наистина да е за последно - представи си, че пиеш менте...