31 °C
Полунощ. Морга. Санитарите седят в килера и жулят медицински спирт. Дежурен по секция е беден студент. Внезапно връхлита в килера с позеленяло лице: - Там... Там... Разтревожени санитарите: - КАКВО? - Там един покойник се съживи! - Уффффф, мамка ти мръсна! А ние си помислихме, че главния лекар е дошъл на проверка.
- Иванчо, признай си, кой ти написа съчинението? - Не знам, честна дума! Рано легнах да спя, госпожо Петрова.