36 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
В претъпкания автобус: - Господине, за какво се държите? - За гърдите ви. - Дръжте се по-здраво!