31 °C
Говорят си лидерите на тройната коалиция Станишев. Кобурготски и Доган. Станишев: - След 30 години България ще бъде богата държава. Кобурготски: - Жалко, че няма да ни има вече. Доган: - Не "жалко", а "защото"...
Обява във вестник: "Търся мъж! Пиещ, пушещ, скитащ! Считам, че трябва да имаме общи интереси!"