21 °C
... а има и клавиш Win+D Хубаво е да се четат вицове в работата, но вчера се усетих, че даже вкъщи при отваряне на вратата зад гърба ми, сработва един рефлекс за натискане на Alt+Tab със светлинна скорост...
Всеки човек греши, но за да се обърка всичко тотално, е нужен компютър!