30 °C
Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар. - С упойка или без упойка? - пита лекарят. - Без упойка! - твърдо решава мъжът. - Браво! - казва зъболекарят. - Най-после се появи един храбър пациент! - Сядай на стола, скъпа - казва мъжът.
Може да не довиждам, но чувам толкова добре, че знам какво си мислите! Учителка по литература.