31 °C
Внуче пита дядо си - основател на партийната социалистическа ядка в района: - Дядо, слоновете летят ли? - Не, не летят - отвърнал дядото. - Ама в "Дума" пише, че могат да летят... - Е, по принцип те могат да летят, ама много, много ниско.
Колкото повече живея, толкова повече съм сигурен, че Ева е изяла не само ябълката, но и змията.