27 °C
Тъщата се кара със зет си: - Защо разправяш на децата такива приказки, дето все завършват с "и те се оженили, и живели спокойно и щастливо до края на живота си, защото момичето било сираче"?
- Желая ти здраве, щастие и успех във всички начинания! - Тааакаа...Според теб аз съм болен, нещастен неудачник?!