26 °C
Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия - дават мач. Жена му казва: - Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли? - Не! В никакъв случай! Искам да си гледам... - Гледай си, моля, колкото искаш...Така или иначе нито един гол няма да има.
Говорят си две приятелки: - Защо го заряза? Нали разправяше, че "има нещо в него"? - Да, но вече всичко изхарчихме.