33 °C
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът.
Между приятели: Какво правиш когато видиш някоя хубава мадама? Тегля си фаила.