27 °C
Когато следващия път чуя реклама на някой филм от типа"Само в кината от...", ще изчакам обявената дата, и ако на моето домашно кино Sony го няма този филм ще ги съдя. Ако те докажат, че моето домашно кино Sony - не е кино, ще съдя Sony!
Братя Галеви поздравяват Цецо с парчето на... Графа и Бобо feat. Печенката - Дим да ме няма