24 °C
Двама си говорят и единият пита: - Каква е разликата между прегазено куче и прегазен адвокат? - Не знам. - При кучето има следи от спирачен път.
- Ей, бабиното, имаш висока температура! Направо гориш, бабиното! - Не, ма бабо! Ти си почнала да изстиваш!