24 °C
Учителката: - Деца,защо лекарите носят маски на устата си, когато оперират? - За да не поврьщат!!! - отговаря, Иванчо.
- Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи!