23 °C
Митко:-Може ли до тоалетна? Г-жата:Може на дъската. Митко:-А-а-а-а-а, на дъската да се изпикая?!
Оптимист - това е този, който счита, че кризата вече е започнала; Песимист - този, който счита, че кризата още е далеч...