36 °C
Чукчата се прибира у дома: - Жена, стоплила ли си чая? - Да. Налива му чай, чукчата опитва - студен. Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята. Жената стои и си мърмори: - Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори.
-Мили, може ли да го видя? -Ауууууууууу, колко е грозееееен........вкарай го, да не го гледам.