25 °C
- Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? - пита случаен минувач. - Виждате ли онзи мъж там - посочва фермерът. - Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.
Спи си Зайо Байо и се почуква на вратата. -Кой е? -Аз съм! -Е щом съм аз ще си лягам...