25 °C
Прибира се мъж и тича към телевизора. - Какъв е резултата? - пита жена си. - 2:0. - А кой бие? - Как кой бие?! Който вкара повече голове.
"По-добре късно, отколкото никога!"- казал човек и сложил главата си на релсите, като гледал отминаващия влак.