22 °C
Прибира се един мъж вкъщи и к’во да види...жена му с някакъв в леглото! - К’ъв си ти, бе?! К’во правиш при жена ми?! - Ами...аз съм лекар! От бърза помощ съм. На жена ви й прилоша и в момента й меря температурата. - Така ли?! - казал мъжът и извадил пистолет. Айде тогава вади внимателно термометъра и се моли да има цифри по него!
Въпрос към радио Ереван: - Коя е следващата степен на Гe-Ме-О ? Радиото отговаря : - GAME OVER ...